1- ارسال 24 ساعته (ویژه عزیزان اصفهانی) توسط پیک
طبق این امکان مشتریان ساکن اصفهان می‌توانند سفارشات مورد نظر خود را ثبت نموده و توسط پیک در کمتر از 24 ساعت آن را در محل انتخابی تحویل کالا، دریافت نمایند. لازم به ذکر است دوستان عزیز اصفهانی باید مراحل ثبت و سفارش کالا را در سایت بصورت کامل انجام دهند و تنها برای دریافت سریع کالای خود از طریق پیک، با تیم پشتیبانی دنیای بازی برتر تماس حاصل کنند.

2- پست پیشتاز
نحوه ارسال سفارش فوق، قابل استفاده عزیزان در سراسر کشور است و مشتریان می توانند سفارشات خود را در بازه 24 الی 72 ساعت (طبق اعلام شرکت پست جمهوری اسلامی ایران) تحویل بگیرند.
لازم به ذکر است که استفاده از این نوع ارسال منوط به تسویه نمودن صورت حساب خود است و متاسفانه شیوه پرداخت درب منزل امکان پذیر نیست. همچنین سفارشاتی که بعد از ساعت 12 ظهر ثبت شوند، روزبعد ارسال خواهند شد و تمامی سفارشاتی که تا قبل از ساعت 12 ظهر به مرحله ثبت رسیده باشند، در همان روز کاری ارسال می‌شوند.

3- تیپاکس
نحوه ارسال سفارش فوق قابل استفاده عزیزان در سراسر کشور است و متناسب با فاصله مبدا و مقصد، زمان ارسال بسته در این حالت از 24 تا 72 ساعت متغیر بوده و کاربران می‌توانند به‌صورت آنلاین، وضعیت بسته خود را پیگیری نمایند (طبق اعلام شرکت تیپاکس). لازم به ذکر است که استفاده از این نوع ارسال منوط به تسویه نمودن صورت حساب خود است و متاسفانه شیوه پرداخت درب منزل امکان پذیر نیست.

پی نوشت:
امکان تاخیر در بازه زمانی مقرر شده توسط شرکت پستی و تیپاکس در ارسال تمامی مرسولاتی که به سراسر ایران از طریق این شرکت انجام میشوند وجود دارد لذا فروشگاه دنیای بازی برتر هیچ گونه مسئولیتی درقبال این موضوع ندارد.
تمامی سفارشات شما عزیزان در بسته بندی های مهر و موم شده تحویل پیک و پست می شوند لذا اکیداً از تحویل گرفتن بسته‌ی باز شده خودداری کرده و سریعا با ما تماس حاصل کنید.

***کلیه هزینه های ارسال بصورت پس پرداخت و بر عهده مشتری می باشند***