از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه دنياي بازي برتر فروشگاه دنياي بازي برتر

ثبت نام

اخبار و اطلاعات مربوط به كنسول بازي

  جدیدترین کنسول های بازی در سال 2019

 بازی‌های ویدیویی یکی از محبوب‌ترین سرگرمی‌ها به ویژه در میان جوانان و نوجوانان است؛ این بازی‌ها از طریق رایانه و یا کنسول‌های بازی اجرا می‌شوند و تجربه بسیار لذت بخشی را برای شما به وجود می‌آورند. کنسول بازی یک سیستم کامپیوتری طراحی شده برای بازی است که از طریق یک صفحه نمایش بازی را نشان داده و از طریق دسته‌ها، بازی انجام می‌شود. در این میان شرکت‌های مختلفی از جمله سگا، اتاری، سونی، مایکروسافت و … کنسول‌های بازی مهیج را روانه بازار کرده‌اند که شما می‌توانید به وسیله آن‌ها و امکاناتی که دارند از بازی‌های هیجان‌انگیز و موردعلاقه‌تان لذت ببرید. اگر قصد خرید یک کنسول بازی را دارید؛ در این مطلب قصد داریم بهترین کنسول‌های بازی ۲۰۱۹ را به شما معرفی کنیم. تاریخ معرفی این کنسول‌ها به سال‌های قبل باز می‌گردد؛ اما هنوز هم به عنوان یکی از بهترین کنسول‌های بازار طرفداران زیادی دارند.

ادامه مطلب...

  بهترين كنسول هاي بازي سال 2018

بیشتر افراد علاقه زیادی به بازی های ویدیویی دارند و در حال حاضر کنسول های زیادی در بازار موجود هستند اما متاسفانه قیمت ان ها بالا است و ما سعی کردیم بهترین ها را با تشریح ویژگی ها و کارایی های ان ها معرفی کنیم تا بتوانید بهترین گزینه را با توجه به بودجه تان انتخاب کنید .

ادامه مطلب...

  نسل جديد كنسول هاي بازي

 

«نسل جدید». این کلمه دقیقا به چی بر می گردد؟ نینتندو که تازه کنسول جدیدش را امسال عرضه کرده و بسیار بعید است که بخواهد تا دو سال آینده کنسول جدیدی بسازد. مایکروسافت نیز اواخر امسال ایکس باکس وان ایکس را به بازار عرضه می کند و عقلانی نیست که بخواهد تنها بعد از دو سال کارایی کنسول جدیدش را زیر سوال ببرد. علاوه بر این، مایکروسافت بارها اشاره کرده که آن ها در حال حاضر خودشان را خارج از چرخه نسلی کنسول ها می دانند.

پس با یک حساب سرانگشتی، تنها سونی و پلی استیشن 5 است که می ماند. از لحاظ زمانی نیز عرضه کنسولی جدید از سونی در دو یا سه سال آینده دور از انتظار نیست. با رسیدن به سال های 2019-2020، کنسول نسل هشتمی سونی 6-7 ساله می شود و 3-4 سال نیز از عرضه پلی استیشن 4 پرو گذشته است.

این نقطه معمولا زمانی است که سونی کنسول جدیدش را معرفی می کند. پلی استیشن 2 در سال 2000 معرفی شد، شش سال بعد از عرضه اولین کنسول سونی. به همین شکل، از پلی استیشن 3 نیز در سال 2006 رونمایی شد. عمر مفید این کنسول نیز پس از هفت سال و با معرفی پلی استیشن 4 به پایان رسید. همین فاصله زمانی را ادامه دهید و به این شکل به سال های 2019-2020 میلادی می رسیم.

 
منبع:gaming bolt

 

ادامه مطلب...